Nilüfer Turizm Grup Taşımacılığı

Kara yolu ulaşımının deneyimli ve güvenilir adresi Nilüfer Turizm, ulaşım sektörüne getirdiği yenilikler ile müşterilerine daha kaliteli ve kapsamlı bir hizmet sunmayı vadediyor. Bu kapsamda, “grup taşımacılığı” sistemini geliştiren Nilüfer Turizm, geniş araç filosu ile münferit ve şirket grup organizasyonları için sizlere verdiği hizmeti farklı bir boyuta taşıyor. İster günübirlik organizasyonlar, ister konaklamalı tur organizasyonlarında otobüs kiralama hizmeti için tercih edebileceğiniz Nilüfer Turizm sayesinde seyahat organizasyonlarınızı konforlu bir yolculuk ile taçlandırabilirsiniz.

Yurt içi ve Yurt dışı Otobüs Kiralama Hizmeti

Grup taşımacılığı alanında yurt içinde Türkiye’nin her noktasına, yurt dışında ise tüm Avrupa ülkelerine ulaşım sağlayan Nilüfer Turizm, otobüs kiralama hizmetinde çeşitli avantajları beraberinde getiriyor. Tüm araçların yurt dışı çıkış izni bulunuyor ve her araçta çift kaptan yer alıyor. İsteğe göre ise host ya da hostes de otobüs kiralama hizmetine dahil edilebiliyor. Deneyimli host ve hostes kadrosu tarafından yapılan servis ve ikramlar ile hem kısa hem de uzun süreli yolculuklarınız çok daha keyifli bir hal alıyor.

Çoğunlukla otellerin, şirketlerin, derneklerin, okulların ve seyahat acentelerinin çeşitli turlar ve etkinlikler için tercih ettiği grup taşımacılığı, Nilüfer Turizm’in bakımlı ve konforlu araç filosu ile birleşiyor. Pek çok eğlence, gezi ve tur aktivitesi için faydalanabileceğiniz araç kiralama hizmeti sayesinde, gerçekleştireceğiniz grup organizasyonlarının ulaşım kısmını güvenli ellere teslim edebilirsiniz.

Otobüs Kiralama Fiyatları

Şehirler arası ve şehir içi gezilerden yurt dışı taşımacılığına kadar, tüm şirket ve grup organizasyonlarında yanınızda olan Nilüfer Turizm, uygun fiyat politikasını yurt içi ve yurt dışı grup taşımacılığında da uyguluyor. Günübirlik geziler ve konaklamalı turlar için tercih edebileceğiniz otobüs kiralama hizmetinin fiyatları sabit olmayıp; tercih ettiğiniz aracın markası, aracın yaşı, hareket noktanızın gideceğiniz güzergaha kilometre bazından uzaklığı ve kiralama süresi otobüs kiralama fiyatları üzerinde belirleyici birer unsur oluyor.

Siz de lansman, konferans ve eğlence gibi şirket organizasyonları, gezi ve kamp gibi okul etkinlikleri ya da şehir turları gibi pek çok aktivite için Nilüfer Turizm’in özel olarak sunduğu otobüs kiralama hizmetinden faydalanabilir, grup etkinliklerinizi güvenli bir kara yolu seyahati ile tamamlayabilirsiniz. Otobüs kiralama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak, grup taşımacılığı hizmetimizden faydalanmak ve Nilüfer Turizm ayrıcalığını yolculuğa başlangıç etabında yaşamak için “iletişim” kısmından bizlerle iletişime geçebillirsiniz.

Unutmayın, Türkiye’nin en köklü otobüs firmalarından biri olan Nilüfer Turizm ile emin ellerdesiniz!

<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bileti puan kullanarak satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL (Puan kullandınız)</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet rezervasyonu yaptınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{opsiyonsonutarihidisplay}">Rezervasyonunuz {opsiyonsonutarihi} tarihine kadar geçerlidir.</p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Rezervasyon bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>